1x
Yaklaşan Tehlike (Incoming) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.3 IMDB Puanı 421 Görüntülenme

Yaklaşan Tehlike (Incoming) izle

Yaklaşan Tehlike izle ya da Incoming izle 2018 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

film konusu: ğırlıklı olarak Doğu Avrupalı insanlardan oluşan Wolfpack isimli terör örgütü, Londra’da bulunan ünlü Big Ben saat kulesine bir saldırı gerçekleştirir ve tarihi kuleyi havaya uçurur. Bu haberi bilgisayarında izleyen bir adam ise evine yapılan bir polis baskınından sonra göz altına alınır.
Dünyanın bulunduğu bu noktada Uluslararası Uzay İstasyonu en azılı mahkumlara ev sahipliği yapan bir hapishaneye dönüştürülmüştür. 5 yıl önce gerçekleşen Big Ben patlamasının failleri olan 6 Wolfpack terör örgütü mensubu da bu hapishanede mahkum olarak yaşamaktadır. Yaklaşan Tehlike türkçe dublaj izle En azılı suçluların yer aldığı hapishane uzayda olduğunda dolayı dünyada geçerli olan kanunlar sahip değildir. Dolayısıyla vahşi ve tehlikeli suçluların ayaklanmasını önleyen gardiyanlar da en az mahkumlar kadar tehlikelidir. Argun (Vahidin Prelic) isimli bir mahkum, Kingsley (Lukas Loughran) isimli bir gardiyan tarafından işkenceye maruz kalmaktadır. Hapishanenin işkencecisi olarak bilinen Kingsley, yaptığı işinden fazlasıyla zevk almaktadır. Öte yandan dünya hapishanede yapılan işkencelerin farkında olmasına rağmen dünyada bulunan otoritelerin işine geldiğinden dolayı herhangi bir önlem de alınmaz. Yaklaşan Tehlike türkçe altyazılı izle Tam aksine dünyada yakalanan suçlular, uzay hapishanesine gönderilerek işkenceye maruz bırakılır ve suç ortakları ile planları öğrenilmeye çalışılır. Yine böyle bir iş için çalışan Kingsley, Wolfpack terör örgütünün liderinin kim olduğunu öğrenmek için örgütün mensuplarına işkence etmektedir. Aradan geçen 5 yıl içinde sürekli işkencelere maruz kalmalarına rağmen örgütten hiç kimse konuşmamaktadır. Bununla birlikte hapishanede bulunan mahkumlar, diğer mahkumlardan da habersizdir. Dolayısıyla hepsi sadece kendilerinin yakalandığını ve sadece kendilerine işkence edildiğini düşünmektedir. Bir gün, istasyona bir gemi gelir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

seha

seha
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Incoming

  Yayın Tarihi:

  25 Mayıs 2018

  Senaryo:

  Rick Benattar, Jorge Saralegui, Nigel Thomas

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?